O firmie

Firma wielobranżowa Jorfa powstała w 1988 roku. Od 2015 roku zdobywaliśmy doświadczenie w przeszyciach prześcieradeł/dzianin, aby teraz rozwijać własną produkcję związaną z artykułami pościelowymi pod marką Jorfa TexStyle.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi poszewki na poduszki, tzw "jaśki", praktyczne prześcieradła z gumką z dzianiny frotte i jersey w różnych rozmiarach i kolorach, także tych najmniejszych do łóżeczek dziecięcych. Dzianiny bardzo dobrej jakości z których wykonujemy nasze produkty kupujemy od polskiego producenta co pozwala nam na dobór odpowiedniej gramatury a także różnorodną kolorystykę materiałów. Taka bezpośrednia współpraca pozwala nam na szybką realizację zamówień oraz na konkurencyjne ceny. Posiadamy specjalistyczne maszyny do szycia prześcieradeł w gumkę, a każdy nasz wyrób jest skrupulatnie kontrolowany na każdym etapie produkcji, od krojenia do pakowania.

Nasza firma mieści się w centralnej Polsce co znacznie przyspiesza czas dostawy. Jako producent jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta i pozostajemy otwarci na nowe trendy w branży. Chcemy poszerzać ofertę artykułów pościelowych i tekstyliów dla domu marki Jorfa TexStyle, aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór produktów które ubogacą wnętrze i komfort każdej sypialni i domu.